KONST / Litografier / Färglitografi 12757014
*
nr 1275 7014
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 20:25:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/9 21:42:01
1
700 kr
16/9 09:40:08
2
1.000 kr
16/9 18:34:55
3
900 kr
16/9 18:34:55
2
1.000 kr (Budbetjänt)
16/9 18:37:15
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Ernst Billgren
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Läs om budbetjänten
nr 1275 7014
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/9 21:42:01 | 1 | 700 kr |
| 16/9 09:40:08 | 2 | 1.000 kr |
| 16/9 18:34:55 | 3 | 900 kr |
| 16/9 18:34:55 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:37:15 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ernst billgren färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



